ZAMAWIAJĄCY

 

 

 

 

INŻYNIER

 

 

 

 

WYKONAWCA

 

 

 

 

   

Konkurs I edycja

 Wygraj pamiątkowy fragment mostu Grota-Roweckiego!                                                                

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Miasto Stołeczne Warszawa i Metrostav Polska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w niezwykłym konkursie, w którym nagrodą jest pamiątkowy fragment mostu gen. Stefana Grota-Roweckiego w Warszawie.

Konkurs jest niepowtarzalną okazją do zdobycia stalowego fragmentu mostu gen. S. Grota-Roweckiego. Zwycięzca stanie się posiadaczem wyjątkowej pamiątki po jednej z największych przepraw w Warszawie. Most gen. S. Grota-Roweckiego, wybudowany na przełomie lat 70. i 80., przechodzi obecnie gruntowny remont, w wyniku którego w 2015 roku stanie się częścią trasy S8 i północnej obwodnicy Warszawy. Inwestorem projektu przebudowy jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, natomiast za prace wykonawcze odpowiada czeska firma Metrostav.

Zasady konkursu:

Start konkursu 20 listopada o godzinie 12.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest poprawna odpowiedź na pytanie dotyczące mostu gen. S. Grota-Roweckiego. Kolejne pytania zamieszczane będą co tydzień – w każdy czwartek do godziny 12:00.


Kliknij tutaj, aby przejść do strony z pytaniami konkursowymi!


Na odpowiedzi przesyłane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adresmostgrota@gddkia.gov.pl będziemy czekać przez cały tydzień – do kolejnej środy do godziny 12:00.

Jeżeli wykażesz się wiedzą na temat mostu gen. S. Grota-Roweckiego i odpowiesz poprawnie na pytanie zamieszczone na stronie, weźmiesz udział w losowaniu niezwykłej pamiątki. Co tydzień nagrodzimy aż trzech autorów prawidłowej odpowiedzi!

W skład Komisji Konkursowej, która dokona selekcji poprawnych odpowiedzi i wylosuje zwycięzców, wejdą: przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, przedstawiciel Urzędu m. st. Warszawy oraz przedstawiciel Metrostav Polska.

Jeśli Twoja odpowiedź będzie poprawna, a Komisja wylosuje Twoje nazwisko, znajdziesz się na liście zwycięzców.
 

Aby zobaczyć listę zwycięzców kliknij tutaj.Lista będzie aktualizowana w każdą środę po południu, niezwłocznie po losowaniu. Nagroda – pamiątkowe fragmenty mostu gen. S. Grota-Roweckiego – będzie czekała na nowego właściciela w biurze prasowym Metrostav. Jeżeli wygrasz, zaprosimy Cię po jej odbiór.

Weź udział w naszym konkursie i wygraj niepowtarzalną pamiątkę z remontu mostu gen. S. Grota-Roweckiego! Na zwycięzców czekają łącznie aż 21 nagród – nie zmarnuj szansy i odpowiedz na pytanie konkursowe!

 

 

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

To nie koniec atrakcji! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Miasto Stołeczne Warszawa i Metrostav Polska planują kolejne odsłony konkursu, w którym do wygrania będą fragmenty mostu. Szczegóły zostaną ujawnione wkrótce.

Uwaga! Po zakończeniu konkursów wylosujemy spośród wszystkich laureatów aż 10 osób, które w 2015 roku zostaną zaproszone na specjalnie zorganizowaną wycieczkę po terenie inwestycji. Nie przegap wyjątkowej okazji i weź udział w naszych konkursach! 

 

  

 Pytanie konkusowe:


 


Zakończył się pierwszy etap konkursu. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. To jeszcze nie koniec! Szczegóły już wkrótce.