ZAMAWIAJĄCY

 

 

 

 

INŻYNIER

 

 

 

 

WYKONAWCA

 

 

 

 

   

28.04.2014 - 11.05.2014

 

 

 

Planowane zamknięcia:

 

-W dniu 12 maja planowane jest zamknięcie ul. Żelazowskiej oraz drogi zbiorczo-rozprowadzającej w rejonie stacji paliw BP. Tymczasowa organizacja ruchu związana jest z planowaną budową stropu nad kanałem przełazowym magistrali sieci ciepłowniczej oraz robotami drogowymi na wyłączonych z ruchu odcinkach i potrwa do 29 czerwca.

 

-W dniu 16 maja planowane jest zamknięcie ul. Ogólnej oraz ul. Słodowiec. Tymczasowa organizacja ruchu związana jest z planowaną przebudową skrzyżowania tych ulic oraz budową nowej łącznicy zjazdowej L05L z ul. Słowackiego na Trasę AK (relacja północ – zachód) i potrwa do 18 czerwca.

 

 

Przeprowadzone zamknięcia:

 

-W dniach 9 – 11 maja w godzinach nocnych zamknięto ul. Gąbińską przy dojeździe do skrzyżowania z drogą zbiorczo-rozprowadzającą Trasy AK. Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzona została dla potrzeb budowy sieci kanalizacyjnej.

 

-W dniach 9 – 11 maja zamknięto jezdnię zachodnią ul. Modlińskiej na odcinku od ul. Kowalczyka do ul. Elektronowej. Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzona została w związku z robotami drogowymi (frezowaniem i układaniem warstwy ścieralnej).