ZAMAWIAJĄCY

 

 

 

 

INŻYNIER

 

 

 

 

WYKONAWCA

 

 

 

 

   

05.10.2015-11.10.2015

 

Przeprowadzone zmiany w organizacji ruchu:

 

         W ostatnich tygodniach uruchomiono w układzie docelowym całość przebudowywanego odcinka (tzn., że udostępniono dla ruchu 10 pasów w obu kierunkach na moście Stefana Grota-Roweckiego, łącznice wjazdowe i zjazdowe na węzłach Marymoncka, Wisłostrada oraz Modlińska, a także południową jezdnię Trasy Armii Krajowej od węzła Powązkowska do węzła Modlińska).

 

         W najbliższych dniach na bieżąco będą prowadzone prace porządkowe oraz wykończeniowe.

 

         W nocy z 30 września na 1 października (ok. godz. 24.00) wprowadzono tymczasową organizację ruchu na węźle Modlińska – zamknięcie łącznicy wjazdowej (L03P) z ul. Jagiellońskiej w kierunku wschodnim (Białystok). Objazd prowadzony będzie przez ul. Płochocińską i Marywilską do Trasy Toruńskiej. Powyższa organizacji pozwoli wykonać roboty odtworzeniowe na łącznicy i będzie obowiązywać do dnia 14 października 2015.

 

         W nocy z 30 września na 1 października na Trasie Armii Krajowej na odcinku od węzła Powązkowska do węzła Modlińska wprowadzono stałą organizację ruchu.

 

         Od 1 października Trasa Armii Krajowej jest drogą ekspresową. Przez najbliższe tygodnie utrzymane będzie także dzienne ograniczenie ruchu pojazdów ciężkich. Tak jak dotychczas będą mogły one jeździć tylko w godz. 22.00 – 6.00.