ZAMAWIAJĄCY

 

 

 

 

INŻYNIER

 

 

WYKONAWCA

 

 

 

BIURO PROJEKTOWE

 

 

 

 

 

 

ODNOŚNIKI

 

PODWYKONAWCY

 

Zestawienie zatwierdzonych Podwykonawców:

 

Lp. Nazwa firmy zakres/przedmiot Data akceptacji / zgłoszenia
1 Konsorcjum: KLOTOIDA Bajor, Zygmunt Sp. j. - KLOTOIDA Sp zoo Prace projektowe i nadzór autorski  07.05.2014r.
2 WOLmost Sp.z o.o. Prace projektowe i nadzór autorski  28.05.2014r.
3 G4 Geodezja Michał Jakubowski Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
4 PROCARPATIA Daniel Jurek Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
5 ALDABRA Jacek Baran Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
6 MIX-TEL Janusz Kordaś Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
7 Eko-Hydro inż. Jarecki Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
8 PROINWEST Andrzej Daszewski Prace projektowe  25.06.2014r.
9 TM Projekt Tomasz Janis Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
10 DELTA PROJEKT Piotr Gnela Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
11 EKOSYSTEM ŚLĄSK Elżbieta Sugier Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
12 DRO-CONCEPT Paweł Zajdel Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
13 HDL TRAFFIC Dawid Kozłowski Prace projektowe i nadzór autorski  25.06.2014r.
14 CAD PROJEKT Marcin Maślarz Prace projektowe  25.06.2014r.
15 Mosty Gdańsk Sp. z o.o. Prace projektowe i nadzór autorski  30.07.2014r.
16 WOLmost Sp.z o.o. Prace projektowe i nadzór autorski oraz roboty budowlane 20.08.2014r.
17 Konsorcjum: MENARD POLSKA Sp. z o.o. - SOLETANCHE Sp. z o.o. Prace projektowe i roboty budowlane 08.09.2014r.
18 H-1 Michał Wojciechowski Prace projektowe  20.10.2014r.
19 Freyssinet Polska Sp. z o.o. Roboty budowlane branży mostowej  02.12.2014r
20 GEOBART Bartłomiej Halecki Obsługa geodezyjna 10.12.2014r.
21 Plezia Marcin Firma Handlowo-Usługowa  Roboty branżowe - gaz  05.08.2015r.
22 Plezia Marcin Firma Handlowo-Usługowa  Roboty branżowe - gaz  18.06.2015r.
23 Jacek Damian PHU TRANSBRUK Roboty branżowe - wod-kan 05.08.2015r.
24 Konsorcjum - KSAR S.C. i  SAPPER SUPPORT Sp. z o.o. Prace saperskie 06.05.2015r.
25 ADAMANTAN CONSULTING Wojciech Świeca Inwentaryzacja 14.05.2015r.
26 Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o. Obsługa laboratoryjna 18.05.2015r.
27 Konsorcjum - WEKTOR Marcin Rdzeń i GEOWORLD Krzysztof Kowalski Obsługa geodezyjna 18.05.2015r.
28 KSAR S.C. Nadzór przyrodniczy i archeologiczny 21.05.2015r.
29 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Roboty branżowe - telekomunikacyjne 18.06.2015r.
30 ZRUG RZESZÓW - Zakład Instalatorstwa Sp. z o.o. Roboty branżowe - gaz  18.06.2015r.
31 EL-NAFT Sp. z o.o. Roboty branżowe - energetyczne 18.06.2015r.
32 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-budowlane BCJ Roboty branżowe - wod-kan 18.06.2015r.
33 Zakład Usług Leśnych, Tartacznictwo, Handel Drewnem Józef Hawro Wycinka drzew 15.06.2015r.
34 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PRUCHNIK Roboty drogowe  18.06.2015r.
35 ANTEX II Sp. z o.o. Roboty drogowe  18.06.2015r.
36 PPHU PROWERK Sp. z o.o. Roboty drogowe  30.06.2015r.
37 SOLETANCHE POLSKA Sp. z o.o. Roboty mostowe 27.07.2015r.
38 ŻELBET Siuta Józef Roboty mostowe 05.08.2015r.
39 UNI-BET Sp. z o.o. Dostawa betonu 06.07.2015r.
40 Firma Usługowo-Budowlana BRYK GRZEGORZ Utylizacja materiałów z wyburzeń 07.07.2015r.
41 CMC Poland S.A. Dostawa stali 06.07.2015r.
42 Przedsiębiorstwo Usługowe TRANSKOP Władysław Rzeszutek Roboty mostowe 05.08.2015r.
43 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe GOMIBUD Sp. z o.o. Roboty mostowe 17.07.2015r.
44 Przewóz Towarowo - Pasażerski "Transport" Leszek Borgula Roboty tymczasowe i towarzyszące 25.08.2015r.
45 TOLOS Sp. z o.o. Roboty towarzyszące 04.11.2015r.
46 KUBIKUS Natalia Soja Roboty tymczasowe i towarzyszące 07.09.2015r.
47 FERRBUD Sp. z o.o. Dostawca materiałów 21.07.2015r.
48 FHU Nadiar Rogoziewicz Daniel Roboty towarzyszące 21.07.2015r.
49 BOWIM S.A. Dostawca materiałów 03.08.2015r.
50 Dziekan Andrzej Firma Handlowo-Usługowo-Budowlana BŁYSKAWICA Usługa pracy sprzętu 20.08.2015r.
51 Agencja Ochrony JUWENTUS Sp. z o.o. sp.k. Ochrona mienia 25.08.2015r.
52 VIACON Polska Sp. z o.o. Dostawca materiałów 01.09.2015r.
53 InterPetro Sp. z o.o. Obsługa laboratoryjna 20.08.2015r.
54 TAWOL PPHU Sp. J. Dostawca materiałów 20.08.2015r.
55 ANTICOR PPH Sp. z o.o. Dostawca materiałów 20.08.2015r.
56 AKWEDUKT  Dostawca materiałów 20.08.2015r.
57 Mosty-Łódź S.A. Dostawca materiałów 05.08.2015r.
58 REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH W RZESZOWIE Roboty branżowe - melioracyjne 21.08.2015r.
59 BRYK-POL Bryk Grzegorz Roboty ziemne branży mostowej 21.08.2015r.
60 Firma Transportowo-Handlowa MARKPOL Marek Różkowicz Usługa pracy sprzętu 20.08.2015r.
61 HYDROMOST Roboty mostowe 03.09.2015r.
62 PHU Transfer Niedzielski SP.J. Roboty ziemne branży drogowej 03.09.2015r.
63 Lloyd Acoustics Polska  Obsługa laboratoryjna 26.08.2015r.
64 F.H.U Marek Kwiatkowski Roboty branżowe - odwodnienie 23.12.2015r.
65 Podkarpacki Ośrodek Bezpieczeństwa Pracy i Doskonalenia Kadr BHP Delta Wojciech Saj Usługa pracy sprzętu 03.09.2015r.
66 F.H.B.P.U ADBUD Damian Cabaj Wynajem sprzętu 03.09.2015r.
67 F.H.B.P.U ADAP Anna Cabaj Wynajem sprzętu 03.09.2015r.
68 InterPetro Sp. z o.o. Usługa pracy sprzętu 03.09.2015r.
69 Matserwis Sp. z o.o. Dostawca materiałów 07.09.2015r.
70 KSAR S.C. Nadzór archeologiczny i przyrodniczy 08.09.2015r.
71 Konsorcjum - KSAR S.C. i  SAPPER SUPPORT Sp. z o.o. Nadzór saperski 08.09.2015r.
72 Kopalnie Dolomitu S.A. Dostawca materiałów 08.09.2015r.
73 DWD SERVICE Sp. z o.o. Roboty odwodnieniowe branży mostowej 22.09.2015r.
74 KOPARES Dorota Soja Wynajem sprzętu 11.09.2015r.
75 R.D.M Śródmieście Sp. z o.o. Roboty mostowe 29.09.2015r.
76 ULMA Construccion Polska S.A. Dostawca materiałów 17.09.2015r.
77 ArcelorMittal Distribution Solution Poland Sp. z o.o. Dostawca materiałów 17.09.2015r.
78 BUDOSPYCH S.C. Janusz Lelek, Grzegorz Soja Usługa pracy sprzętu 21.09.2015r.
79 KOPALNIE KRUSZYW "Jarosz", Piotr i Adam Jarosz s.c. Dostawca materiałów 22.09.2015r.
80 MAT-BUD s.c. Dariusz Góral, Jacek Zabielski Usługa pracy sprzętu 22.09.2015r.
81 Piotr Beczka, Usługi Przeładunkowo-Transportowe Usługa pracy sprzętu 01.10.2015r.
82 Freyssinet Polska Sp. z o.o. Roboty mostowe 28.10.2015r.
83 TOI TOI Usługi sanitarne 16.10.2015r.
84 LLOYD Acustics Polska Sp. z o.o. Obsługa laboratoryjna 19.10.2015r.
85 Grupa ALIANS TRADE Sp. z o.o. Roboty branżowe - ogólnobudowlane 30.11.2015r.
86 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Dostawca materiałów 10.12.2015r.
87 SPECJAŁ Sp. z o.o. Ochrona i zabezpieczanie mienia 05.01.2016r.
88 Herkules S.A. Usługa pracy sprzętu 02.03.2016r.
89 Usługi Remontowo-Budowlane ROADFIX Wynajem pracowników 04.03.2016r.
90 CSG Usługi-Produkcja-Handel Stanisław Giemzik Usługa pracy sprzętu 07.04.2016r.
91 TAKS-STAL Sp. z o.o. Dostawca materiałów 08.04.2016r.
92 KUBIKUS Natalia Soja Usługa pracy sprzętu 08.04.2016r.
93 KOPARES Dorota Soja Usługa pracy sprzętu 11.04.2016r.
94 GEOalpin sp.j. Lech Saloni Monitoring geotechniczny 15.04.2016r.
95 GIPS POL Tomasz Superson Usługa pracy sprzętu 19.04.2016r.
96 Nector Sp. z o.o. Dostawca materiałów 05.05.2016r.
97 Przewóz Towarowo - Pasażerski "Transport" Leszek Borgula Roboty mostowe 25.07.2016r.
98 POLGRYS Sp. z o.o. Dostawca materiałów 06.06.2016
99 SOLBET Kolbuszowa S.A. Dostawca materiałów 06.06.2016
100 WES-BUD Plus S.C. W.Frys, M. Frys-Żurek Roboty drogowe - odwodnienie 16.07.2016r.
101 ANTEX Sp. J Usługa pracy sprzętu 11.07.2016r.
102 TDS Dorota Sieradzka Wynajem sprzętu 13.07.2016r.
103 CSG Usługi-Produkcja-Handel Stanisław Giemzik Usługa pracy sprzętu 14.07.2016r.
104 PILETEST Sp. z o.o. Obsługa laboratoryjna 21.07.2016r.
105 HYDROMEL Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego i Melioracji Sp. z o.o. Roboty branżowe 02.08.2016r.
106 Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych "Centrobud" Władysław Golba Roboty mostowe - brukarskie 04.08.2016r.
107 Przedsiębiorstwo Usługowe TRANSKOP Władysław Rzeszutek Roboty drogowe 05.10.2016r.
108 WIMED Oznakowanie Dróg Sp. z o.o. Roboty drogowe - oznakowanie 20.09.2016r.
109 F.U.H IZKOR Izabela Kałuża Roboty mostowe 20.09.2016r.
110 Firma Handlowa KOTPOL Zofia Kot Usługa pracy sprzętu 13.09.2016r.
111 GRANIT ZEN Zenon Piekielny Dostawca materiałów 11.10.2016r.
112 Usługi Budowlane Daniel Popiel Roboty mostowe - elementy bezpieczeństwa ruchu 17.02.2017r.
113 EL-NAFT Sp. z o.o. Roboty branżowe - elektryczne 14.12.2016r.
114 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowo - Produkcyjne STAL-BUD R.Syta, E.Kajmowicz Sp. J. Roboty mostowe - elementy bezpieczeństwa 23.01.2017r.
115 Hubert Mielczarek Larix Nasadzenia zieleni 24.03.2017r.
116 R.D.M Śródmieście Sp. z o.o. Roboty mostowe - nawierzchnia 20.04.2017r.
117 Skanska S.A. Dostawca materiałów 15.03.2017r.
118 Krzysztof Brach Usługi Koparką Roboty branżowe - odwodnienie 24.04.2017r.
119 Instal-Kop Łukasz Fołta Roboty branżowe - odwodnienie 24.04.2017r.
120 Zakład Robót Regulacyjnych Jeziorek Piotr i Dziubek Leszek Wynajem sprzętu 24.04.2017r.
121 konsorcjum firm: AERO PRZ Sp. z o.o. z Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Obsługa laboratoryjna 01.06.2017r.
122 Grupa ALIANS TRADE Sp. z o.o. Roboty mostowe - elementy bezpieczeństwa ruchu 09.06.2017r.
123 G&G Krzysztof Grobelny Roboty branżowe - odwodnienie 14.06.2017r.
124 EMTEX Emanuel Malewski Roboty mostowe - brukarskie 14.06.2017r.